Вихідними відбулося приємне та надихаюче вручення подяк учням 2-А, 2-Б, 2-В, 4-В, 5-А, 5-В та 11-Б класів за активну участь у конкурсі, присвяченому річниці Лесі Українки💙💛

Наші таланти продемонстрували щирість, творчість та любов до українського слова, вкотре довівши, що навіть у юному віці можна глибоко відчувати і розуміти велич нашої культури🇺🇦

Щиро дякуємо організаторці конкурсу Оксані Савчук за ініціативу, підтримку та створення можливостей для розвитку здібностей дітей.

Окрема подяка вчителям та батькам за підтримку, турботу та віру в своїх дітей. Саме завдяки вам вони впевнено крокують вперед, розкривають свої таланти та відчувають натхнення до нових звершень.

Пишаємось кожним учнем і бажаємо нових творчих звершень, натхнення та яскравих перемог!