Учні 3-В класу продовжують захоплено працювати над проєктом «Абетка емпатії». Крок за кроком ми вчимося не лише слухати, а й чути одне одного, розпізнавати емоції, щиро співпереживати та підтримувати у різних ситуаціях.

Під час занять діти обговорюють важливі життєві ситуації, діляться власними думками та враженнями, вчаться ставити себе на місце іншого. 🫶