Сьогодні у 3-А класі відбулася класна година «4 роки незламності», присвячена четвертій річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну.
Говорили про силу, єдність і мужність нашого народу. Згадували героїв, дякували захисникам і захисницям, ділилися своїми думками про те, що означає бути незламними і як нас змінили роки війни.
Наші діти — свідомі, щирі й неймовірно сильні. І саме в них — наше майбутнє 💙💛
Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо.

