Сьогодні наші другокласники об’єдналися в щирій молитві разом з усією країною, вшановуючи пам’ять загиблих, дякуючи нашим захисникам і захисницям та просячи миру для рідної України. 🕊️
У цей важливий день діти з відкритими серцями та світлими думками висловили свою підтримку воїнам і віру в Перемогу. Нехай спільна молитва стане ще одним кроком до миру, добра та світлого майбутнього нашої держави. 💙💛
Пам’ятаємо. Єднаємося. Віримо. 🇺🇦✨



