У переддень святого Миколая, 5 грудня, учні 6-Б класу здійснили незабутню поїздку до чарівної Коломиї!
Головною подією, звичайно ж, стало відвідування ковзанки! ❄️ Це був справжній вибух емоцій: хтось вперше став на ковзани⛸️, а хтось впевнено демонстрував піруети. Сміх, падіння та взаємодопомога створили неймовірно теплу та святкову атмосферу!

