Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос.

Здобувачі освіти 1-А класу підтримали традицію читання вголос та продемонстрували свої практичні навички читання вголос, як вони навчилися читати за період перебування у ліцею. 🏫👩‍🏫📚

Книжковий світ — то особливий світ.

І безкінечний — наче море з небом.

Почати можеш будь-коли політ.

Для цього просто лиш читати треба!

Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт «LitWorld» у 2010 році.
Це свято має за мету заохочення людства, а найбільше – молодого покоління, до читання книг. Крім того, свято надихає до спілкування та обговорення прочитаного з родиною та друзями.

Як цікаво жити і багато знати,

Бачити і чути кожен день нове.

Малювати казку і книжки читати….

Так, читати- це світ пізнавати і друзів хороших мати! Тож, у день Всесвітнього читання – читаємо хором, читаєм другові і з другом, перевіряємо свої знання з літературного читання, граємо в гру “Так і ні”!!!📚📔📕📓📗📘📙

У першу середу лютого світова спільнота книголюбів відзначає Всесвітній день читання вголос. Сьогодні здобувачі освіти 3-В класу читали повчальні оповідання.
Хто багато читає, той збагачує словниковий запас та розвиває мовлення. Тому заохочуємо кожного з Вас читати щодня і пізнавати щось нове та цікаве!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.