🏐🏆04 січня 2024 року у Снятинському ліцеї “Інтелект” відбувся благодійний турнір з волейболу на підтримку ЗСУ💪 в рамках соціального проєкту Президента України «Активні парки». У турнірі взяли участь чотири команди нашого ліцею, а саме: команда педагогів, команда здобувачів освіти, команда батьків та команда випускників.

На турнір до ліцею завітали гості: заступник голови Снятинської міської ради Василь Анатійчук, голова Снятинської об’єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки України Світлана Карп’юк, військовий 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади Роман Розновець, головний спеціаліст Відділу освіти, молоді та спорту Снятинської міської ради Аліна Востренкова та Михайло Чиборак, директор Снятинської дитячо-юнацької спортивної школи.

У захоплюючій грі перемогу 🏆 здобули батьки ліцею, 🥈місце – працівники ліцею, 🥉місце між собою розділили випускники та здобувачі освіти ліцею🏐🏐🏐

🇺🇦Кошти зібрані на благодійному турнірі в сумі 7000 грн та малюнки дітей передані Роману Розновцю на потреби 128-ої гірсько-штурмової бригади.

Також щиро дякуємо Михайлу Чибораку за солодкі нагороди для наших команд🥰

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ🇺🇦

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.