14 грудня у межах Тижня початкової освіти у ліцеї був День талантів. Здобувачі освіти 3-4 класів створили колективну стінгазету “В очікуванні різдвяних свят: віночок вітань та побажань”. Тепер об’ємна стінгазета милує око та дарує гарний настрій!

Напередодні свят природа,люди і увесь світ в очікуванні дива. Гілки дерев зазвичай у пухнастому інії, доріжки встелені білим килимом, у дивовижному танці кружляють тендітні сніжинки…та не завжди варто чекати дива – його можна створити власними рученятами, як це зробили учні 4-А класу. В межах тижня початкової освіти для здобувачів освіти вчителем Сенчук Марією Ярославівною було проведено майстер-клас на тему “Творимо дива своїми руками”.На якому діти навчилися виготовляти сніжинки у двох техніках:”Витинанки” та”Об’ємної аплікації”

Діти із задоволенням активно працювали,а в кінці уроку всі разом прикрасили своє освітнє середовище своїми роботами.Тож закликають всіх,не чекати дива,а творити його власноруч!

Сьогодні відбулася виставка творчих робіт учнів початкових класів “Зимовий вернісаж”. Наші діти мають умілі руки, якими творять чудові новорічні та різдвяні композиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.