Скажи чесно, ти як?

Ми всі переживаємо зараз таке, що в голові не вкладається. Тому часто не можемо заснути, а вранці встати з ліжка. Кожен різкий звук може здатися ракетою. А тіло постійно в напрузі. Вочевидь, нашому ментальному здоров’ю потрібні увага і турбота. Саме тому здобувачі освіти 3-Б класу рекомендують один із способів, як піклуватися про себе – випити запашного і теплого чаю із друзями🫖☕👭👬👫 Адже саме сьогодні ми святкуємо Міжнародний день чаю 🌿🤗

У межах Тижня початкової освіти у ліцеї пройшов День здоров’я. Вчитель початкових класів Юлія Ярославівна Кіцул провела для здобувачів освіти 2-Б класу веселі естафети “Виростайте всі здорові”.

Сьогодні в ліцеї відбувся конкурс співочих талантів “X-фактор: Початкова школа має талант”. Вже зовсім скоро завітають у нашу оселю різдвяні свята, тому діти з радістю виконували свої улюблені українські колядки. Усі учасники нагороджені дипломами, а ми з гордістю можемо сказати, що у нашому ліцеї ПОЧАТКОВА ШКОЛА має багато талановитих учнів!

15 грудня у межах Тижня початкової освіти у ліцеї відбувся День здоров’я. Вчителем фізичної культури Віталієм Івановичем Кіцулом та вчителями початкових класів були проведені спортивні естафети “Виростайте всі здорові”, шкільні ігри та веселі фізкультхвилинки “Ні хвилиночки не гаймо, фізкультхвилинку починаймо!”. Бажаємо усім бути здоровими і щасливими!

Завершився Тиждень початкової освіти танцювальним флешмобом “Діти України за мир!”, який підготувала вчитель хореографії Діана Григорівна Рожко. Наші діти – це наше майбутнє, цвіт української нації. Ми бажаємо кожному маленькому українцю і україночці, щоб насправді небо над Україною було мирним!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.