13 грудня у межах Тижня початкової освіти вчителем англійської мови Христиною Сергіївною Печенюк було проведено урок у 1-Б класі на тему: “Іграшки”. Здобувачі освіти повторили вивчені слова з теми “Let’s play! Toys” та вивчити літеру S,s. Упродовж уроку діти відтворювали мовленнєві зразки, наслідуючи вчителя, відповідали на запитання, повторювали за прослуханим, грали в ігри, працювали в парах та індивідуально, розвивали слухання, письмо та говоріння. Урок пройшов цікаво та насичено!

Сьогодні 13 грудня у межах Тижня початкової освіти здобувачі освіти 2-В класу під керівництвом вчителя Любов Володимирівни Чернякової під час уроку ЯДС поринули в світ логічного мислення, фантастики та конструювання. Використовуючи ідеї та матеріали проєкту Tinkering toolkit в Україні «Навчаємося діяльнісно», розробили проєкти на тему «Ми за здоровий спосіб життя»

У межах Тижня початкової освіти здобувачі освіти 3-В класу створювали динамічну ляльку з вторинних матеріалів, використовуючи набір від LEGO Foundation. Разом з Tinkering toolkit в Україні креативнимо і творимо!

Сьогодні 13 грудня у межах Тижня початкової освіти відбувся фоточелендж науковців і дослідників “Вимірювальні прилади – наші помічники”

Сьогодні 13 грудня у межах Тижня початкової освіти відбулися цікаві досліди🔎🔦📏🧪💊💉
13 грудня вчителем початкових класів Галиною Михайлівною Малинич було проведено майстер-клас на тему: “Використання методів критичного мислення в НУШ”. Вчителі мали змогу розширити свої знання щодо методів критичного мислення та закріпити набуті вміння на практиці. Такі майстер-класи сприяють підвищенню професійної компетентності педагогів ліцею “Інтелект”.
13 грудня у межах Тижня початкової освіти вчителем початкових класів Любов’ю Володимирівною Черняковою було проведено урок з Я досліджую світ у 1-А класі на тему: “Вода”. Діти дізналися про важливість води в організмі людини та природі, обговорили шляхи забруднення водойм та закріпили три стани, у яких перебуває вода. Урок пройшов активно та цікаво!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.