12 грудня у межах Тижня початкової освіти вчителем початкових класів Наталією Євгенівною Решкою було проведено урок-подорож з математики у 2-А класі на тему: “Віднімання виду 34-6. Вимірювання довжини предметів. Розв’язування задач”. Учні подорожували морськими безкрайніми просторами у пошуках скарбів. Цікаво, що на уроці простежувалася інтеграція математики з Я досліджую світ. Окрім математичних завдань, здобувачі освіти дізналися багато корисної інформації про мешканців підводного царства. Діти зрозуміли, що найбільшим їхнім скарбом є знання!

12 грудня у межах Тижня початкової освіти вчителем початкових класів Юлією Ярославівною Кіцул було проведено урок з математики у 2-Б класі на тему: “Додавання двоцифрових чисел виду 43+27. Периметр”. Урок пройшов динамічно, адже були представлені різні види роботи. Учні проявили свою активність і з радістю виконували усі запропоновані завдання. Діти переконалися, що математика -це наука, яка потрібна для життя!
Сьогодні вчителем початкових класів Валентиною Петрівною Маланчук було проведено математичний брейн-ринг “Що?Де? Коли?” для здобувачів освіти 4-В класу. Діти впевнено відповідали на запитання, охоче працювали у командах та демонстрували відмінні знання з математики. Слід зазначити, що така інтелектуальна гра додала новизни у вивчення такого важливого шкільного предмета, як математика.

На здобувачів освіти 3-В класу сьогодні чекав математичний квест “Шукачі скарбів”, який провела вчитель початкових класів Ірина Богданівна Човган. Діти подорожували за допомогою карти у пошуках важливого скарбу. На кожній зупинці учні виконували математичні завдання. Довелося добряче побігати ліцейними коридорами, щоб знайти усі запропоновані зупинки)))) Команда, яка перемогла, мала змогу відкрити скриню зі скарбом. А ви здогадалися, що це за скарб?☺️ Звичайно, це наші знання!

На здобувачів освіти 1-их класів сьогодні чекала ЦІКАВА МАТЕМАТИКА. Вчителі початкових класів Юлія Миколаївна Фербей, Любов Володимирівна Чернякова та Лідія Мирославівна Харук кожного дня прививають учням любов до математики. Тому сьогоднішній день не став винятком😁

12 грудня у ліцеї у межах Тижня початкової освіти проходить День МАТЕМАТИКИ. Інтелектуальні змагання “Математичні перегони” для здобувачів освіти 3-А та 3-Б класів провели Жанна Дмитрівна Свіщовська та Наталія Василівна Микитин. Діти закріпили математичні вміння, продемонстрували свою спритність та міцні знання з математики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.