#День_толерантності

16 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності.

Учні 6-Б класу Снятинського ліцею «Інтелект» спільно з класним керівником Соломон Наталією провели пізнавально-інтерактивний виховний захід «Толерантність врятує світ». Бути людяними, вміти слухати, сприймати та розуміти, пробачати та цінувати, підтримувати та поважати один одного, – саме ці ідеї намагались донести шестикласники до своїх однолітків. Діти декламували вірші, розігрували сценки, виконували пісні. Оформлення «Дерева пізнання» та гра « Так чи Ні» з учнями, які завітали на захід, продемонстрували розуміння змісту поняття «толерантність» та готовність розвивати в собі цю важливу рису.

Будьмо толерантними і світ стане кращим!

Сьогодні здобувачі освіти 2-В класу ознайомилися з поняттям толерантність, дізналися, як сприяти розвитку навичок конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування і неприпустимості проявів жорстокості в учнівському середовищі.

Толерантність є важливою складовою гармонійного суспільства. Вона дозволяє нам розуміти, приймати та поважати різноманітність усіх людей, незалежно від їхніх переконань, культур і стилю життя. Толерантність сприяє мирному співіснуванню та спільному прогресу. Нехай ваша толерантність надихає інших на взаєморозуміння та відкритість.

#День_толерантності
Міжнародний день толерантності-свято,яке відзначається щорічно 16 листопада в усьому світі.Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО.
Учні 2-А класу Снятинського ліцею”Інтелект”провели інтерактивне заняття до дня толерантності.Під час бесіди закріпили поняття,що не просто бути”такими як всі”,а поважаючи інших,висловоювати свою точку зору та відстоювати власну позицію.Усі люди рівні,незалежно від їхньої раси,статі,мови,національності,релігії,стану здоров’я.
Сьогодні толерантність-це свобода, справедливість, неупередженість. Вона надає кожній людині рівні можливості для розвитку.
16 листопада, в Міжнародний день толерантності, учнівське самоврядування провело невеличке опитування. Цікаво, про що запитували? Маєте шанс переглянути…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.