Здобувачі освіти 8-В класу провели національно-патріотичний виховний захід до Дня Гідності і Свободи з метою збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття. Утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

💙💛 Учні 5-Б класу Снятинського ліцею “Інтелект ” долучаються до марафону відеорепортажів “Що для тебе означає гідність?” до Дня Гідності та Свободи 🇺🇦

🇺🇦 Бережемо гідність! Бережемо основну цінність нашого народу!

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революції, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.

Учні 1-В класу долучаються до відеорепортажів «Що для тебе означає гідність?»💙💛

Сучасні діти повинні мати цілісне уявлення про події,які відбувалися адже нині Україна продовжує боротися за свою незалежність та свободу.

21 листопада відзначають День Гідності та Свободи – одна з найважливіших дат історії в України!
Це – день вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців.
Здобувачі освіти 2-Б класу, краще ознайомилися з історією своєї держави та поняттями «свобода» і «гідність.🇺🇦

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.