Сьогодні, в День української писемності та мови, здобувачі освіти та педагоги Снятинського ліцею “Інтелект” долучилися до написання радіодиктанту національної єдності.Пишучи диктант одночасно з багатьма іншими людьми, які приєднуються до акції не лише в Україні, але й по всьому світі, з’являється надзвичайне відчуття єдності, приналежності до чогось великого, масштабного, важливого. Після написання тексту кожен з учасників відчув найприємніші відчуття- гордості, піднесення і радості. А це те, що є дуже важливим у цей складний для нас всіх час.

Мова — це душа народу.

Велична, соловʼїна, багата, мелодійна українська мова. Маємо безцінний дар: одну з наймилозвучніших мов світу 💙💛

💙💛Мова – найбільший скарб, одне з багатьох див, створених людьми. Вона – втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її💙, вивчаймо її💛, розвиваймо її💙! Борімося за красу української мови🇺🇦

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…» – писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов’їною.

Здобувачі освіти 9-Б класу поставили за мету поширити крилаті вислови про рідну мову відомих українських письменників. Цим учні хочуть продемонструвати, що варто дбати про чистоту та красу рідної мови, пам’ятати про її вишуканість, гармонійність та милозвучність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.