В рамках тижня здорового харчування у Всесвітній день кухаря дошкільнята групи”Чомучки” не тільки збагатили свої знання про користь фруктів, а й самі із великим задоволенням приготували фруктовий салат.Діти отримали море позитиву та переконались, що здорове харчування – це смачно.

Протягом Тижня культури здорового харчування кухарем їдальні ліцею- Наталією МИРОНЮК для здобувачів освіти 5-Б класу був проведений цікавий майстер- клас “Здоровий бургер”, під час якого учні дізналися, що fast food може бути не лише смачним, а ще й корисним!

Хліб – усьому голова!

Так ми розпочинали тиждень із святкування Всесвітнього дня хліба.

А сьогодні ми мали змогу піти на екскурсію в ПЕКАРНЮ “ДОБРІ ТРАДИЦІЇ”🧑‍🍳🍞🫓🥐🥖🥯🧇.

Завдяки пану Юрію Гнатюку , кожен спробував зробити декоративні надрізи на 🥖та присипати маком, побачити як випікається хліб, як вимішується тісто, як нарізують вже готові буханки запашного хліба.

І на завершення– посмакувати дуже смачною продукцією ( а вибір тут вражає🤩).

Ми щиро вдячні за неймовірні емоції і знання, які отримали на хлібопекарні 💙💛.

Відеомеседжер “Здорова тарілка” від здобувачів освіти 3-Б класу Снятинського ліцею “Інтелект”⚠️

Харчуйтеся правильно!!!

І ми не тільки рекомендуємо, а й участю у челенджі “Збери свою корзину здорового харчування” доводимо, що здорове харчування — це корисно, смачно і дуже весело!!!🤓😋🥳🤩😘

Чотири команди ❤️🧡💚💙 за 5 хвилин змогли зібрати свої продуктові корзини:

Були навіть переможці, але найголовніше, що жодних чіпсів, цукерок, шоколадок, газованих напоїв не було у жодному візочку- всі команди на високому рівні впорались із завданням челенджу!🥰

Хліб – усьому голова!

Всім відоме українське прислів’я, в якому закладено вікову мудрість нашого народу.

А якщо буде хліб – буде мир, буде життя і буде пісня – такі висновки зробили сьогодні учні 3-Б класу, виконуючи різні запропоновані завдання: мандрівка з казковим героєм Колобком від поля до столу, складання сенкану “Хліб”, створення своїх моделей хлібобулочних виробів 🥨🧇🥯🥖🥐🥠🍪🍩🥟🌮

Хай буде хліб на кожному столі!

🍞
🥖
🥨
🥯
🫓

Цікавим та пізнавальним видався для маленьких “Чомучок” Всесвітній день хліба. Під час заняття “Звідки прийшов хліб” дошкільнята поглибили свої знання про один з головних продуктів харчування, а також довідались про історію маленької зернини від лану до столу, спробували зробити вироби з тіста. Також на діток чекала захоплююча екскурсія на хлібопекарню “Добрі традиції”. Організувати та провести цю подорож у хлібну країну нам допоміг завідуючий Гнатюк В.Ю., який ознайомив дітей з процесом випічки хліба. Ця екскурсія була не лише цікавою та пізнавальною, а й смачною! Пекарі пригостили діток здобним печивом. Така подія запам’ятається надовго! Велике спасибі всім працівникам пекарні за їх такий складний і дуже важливий труд, а також надзвичайно смачну продукцію.

Щоб дітки росли здоровими і не знали зайвих проблем зі здоров’ям, варто формувати у них здорові харчові звички ще змалечку. Сьогодні вихованці групи “Чомучки” дізналися, що таке “тарілка здорового харчування”, які продукти складають здоровий раціон, а вживання яких потрібно обмежити. Дошкільнята самостійно склали свою тарілку здорового харчування, поєднуючи корисне і смачне.

Правильне харчування – це обов’язковий пункт здорового способу життя і запорука стабільного функціонування організму в цілому. Здобувачі освіти 9-Б класу разом з класним керівником Москалик О.Й. вкотре обговорили дану тему і хочуть донести до всіх,що необхідно стежити за власним здоров’ям, що “здорове харчування- це модно”.

Здобувачі освіти 2-В класу дізналися, що кожен організм для нормального функціонування потребує певну кількість поживних елементів, вітамінів та мінералів кожного дня. Для цього необхідно включати до свого раціону саме ті продукти, які можуть забезпечити добову потребу людини у корисних елементах. При цьому не варто забувати споживати фрукти, які містять у собі велику кількість саме вітамінів. Таким чином, споживання фруктів є не лише приємним, але й корисним.

Неймовірно цікаво було дітям на ринку вибирати собі фрукти, які вони найбільше люблять🍐🍏🍊🍋🥭🍊🍓

Імунітет — складна захисна система організму. Наука, що вивчає його особливості, дуже молода. А тому ми хоч і знаємо про принципи його роботи, проте вони й досі не досконало вивчені.
Втім, нам точно відомі завдання імунної системи — вони полягають у тому, щоб розпізнавати та знищувати чужорідні клітини, які потрапляють до організму віруси та бактерії, а також формувати імунологічну пам’ять. Остання дає змогу швидко реагувати на хвороботворні чинники в майбутньому.
Медична сестра Снятинського ліцею “Інтелект” Кунічак Тетяна Василівна здійснила інформаційний дайджест “Як укріпити імунітет?” для учнів 6-А класу,в рамках проведення Тижня культури здорового харчування.
🍎🍏Тиждень «Здорового харчування» у 2–Б класі пройшов успішно!🍇🍐
Здобувачі освіти дізналися про те, які є види вітамінів, яку користь вони приносять нашому організму та як важливо включати фрукти у всій раціон.🍓🍌🥝
«У здоровому тілі -здоровий дух!» 💪🏻


+6


Усі реакції:
60Ви, Вікторія Лазаренко-Гаїна, Ira Bushovetska та ще 57

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.