1 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника і захисниці України.

Учні 9-А класу привітали усіх Захисників та Захисниць України, а також вшанували пам’ять воїнів, які віддали життя у війні з росією.

До Дня захисників України 🇺🇦 здобувачі освіти 7-Б класу Снятинського ліцею «Інтелект» вшанували героя України Володимира П’язу, який віддав своє життя за нашу свободу і незалежність!

Пам’ятаємо, шануємо героїв!

Вічна і світла пам’ять!

Книжкова виставка ” А ми тую козацькую славу збережемо”, в рамках проведення заходів до Дня Захисників та Захисниць України та Дня козацтва.

Вихованці підготовчої групи”ПІЗНАЙКИ”долучилися до відзначення свята Захисників і Захисниць:взяли участь у благодійній ярмарці на підтримку ЗСУ ;віршованими рядками висловили свою вдячність воїнам ;виготовили символічний малюнок. Слава Україні!

З понеділка в Снятинському ліцеї “Інтелект” розпочалася декада військово-патріотичного виховання в рамках проведення заходів до дня Захисника та Захисниць України.

Загальношкільна лінійка вшанування наших воїнів🇺🇦

Вшанування Героїв 🇺🇦, які віддали своє життя за Україну.

(Покладання квітів на могилах полеглих Захисників України).

Спортивні змагання серед учнів п’ятих класів “Ми маленькі козачата”, в рамках проведення заходів до дня Захисників та Захисниць України.

Учні 4-А класу вітають захисників та захисниць України! Дякуємо за можливість ходити до школи, вчитися та гратися біля своїх домівок,на своїй землі!Ваш подвиг незабутній та найблагородніший!

Героям країни,

Воїнам світла –

Захисникам України,

що мужньо боронять нас

від супостата,ні танком ні градом

Вас не залякати.

Всім тим що життя

не шкодують віддати –

низький вам уклін,

і велика подяка!

Книжкова виставка ” А ми тую козацькую славу збережемо”, в рамках проведення заходів до Дня Захисників та Захисниць України та Дня козацтва.

Здобувачі освіти 3-В класу вітають З ДНЕМ ЗАХИСНИКА І ЗАХИСНИЦІ УКРАЇНИ! Нехай наші воїни повернуться до нас з ПЕРЕМОГОЮ, а у кожному домі запанує мир та радість 🩵💛

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.