#Тарас_Шевченко_духовний_пророк_української_нації

Приймаємо челендж від Княженського ліцею під гаслом “Тарас Шевченко – духовний пророк української нації”

Тарас Шевченко “Світає, край неба палає…”

Виконує – вчитель початкових класів Снятинського ліцею “Інтелект” Ірина Човган.

Передаємо виклик Підвисоцькому ліцею.

Тарас Шевченко… Був, є та навіки залишиться духовним батьком українського народу. Ріс безрідним сиротою, а став найріднішим для кожного з нас з покоління в покоління. Він так любив Україну все життя, линув до неї душею. Їй віддав себе, їй присвячував твори, задля неї пішов у безсмертя.

За вікном знову Шевченкова весна. 9 березня виповнюється 209 років з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Сьогодні здобувачі освіти 5-В класу Снятинського ліцею “Інтелект” разом із класним керівником Мизюк Христиною Євгеніївною провели виховний захід на тему “Життєвими Стежками Кобзаря”. Вшанування пам’яті Великого Пророка спонукає дітей до осмислення духовних цінностей, стає потужним джерелом національної свідомості💛💙

Тарас Шевченко…Такий великий, що бути більшим не можна. Як Україна. Як світ. Сьогодні , 9 березня ,всі святкують річницю його дати народження.

У рамках Шевченківського тижня, школярі 1-А класу Снятинського ліцею “Інтелект’ дізналися багато цікавого і нового про життя та творчість Т.Шевченка та з радістю вивчили “Заповіт” різними мовами світу.

Кожному народові Бог дав величну постать, котра була б проявом його душі, його зорею…
В українців такою постаттю є Тарас Шевченко – Велетень Духу, український Мойсей, Пророк, Батько, Кобзар…

Вірш Тараса вчу гарненько,

Бо для мене він рідненький.

Щоб усім прийшло на згадку –

Ми – шевченкові нащадки.

Нехай слово Кобзаря

Світить ясно, як зоря

“Шевченко в нашому серці, в серці маленьких українців – ліцеїстів 2-Б класу!”💙💛

Шевченко був поетом і художником. Він щиро та чесно писав твори про свою Батьківщину. Поет вірив у вільне і щасливе життя українців. І ми з вами також плекаймо віру у світле і мирне майбутнє України!!!

Сьогодні минає 209 річниця від дня народження Великого Кобзаря.Учні 3-А класу протягом тижня долучалися до флешмобу читців поезії Т.Г. Шевченка.А сьогодні,прослухали цікаву інформацію про народного співця,прочитали свої улюблені поезії та з захопленням пройшли вікторину,де показали свої знання з біографії та творів.Шевченко- назавжди в серцях маленьких ліцеїстів.

#Тарас_Шевченко_духовний_пророк_української_нації.

#Тарас_Шевченко_духовний_пророк_української_нації.

“Буде тобі, враже, як Шевченко скаже!” Виховна година у 1-В класі

Здобувачі освіти 2-В класу долучилися до вшанування ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ. Його твори торкають душу і проникають у саме серце. Справді, Тарас Шевченко – духовний пророк української нації.

До Шевченківських днів з нагоди відзначення 209-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка вчителем початкових класів Юлією ФЕРБЕЙ і здобувачам освіти 4-Б класу був проведений пізнавальний захід про життя і творчий шлях Великого Кобзаря, відеопрезентації, вікторини, що покликані виховати любов і повагу до спадщини, яку залишив поет.

Сьогодні у Снятинській центральній бібліотеці відбулася творча лабораторія “У вінок Кобзаря ми вплітаємо майбутнє”, де творча молодь Снятинського ліцею “Інтелект” призентували свої поетичні, прозові твори та малювали до творів Шевченка. Ми пишаємося нашими ліцеїстами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.