Герої не вмирають, вони вічно житимуть у наших серцях. Наймолодші вихованці ліцею “Інтелект” вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, дякують за дитинство і вірять у щасливе майбутнє України.

Здобувачі освіти 1-В класу 20 лютого приєдналися до вшанування Героїв Небесної Сотні – відважних воїнів, які своїми щирими прагненнями до кращого майбутнього, силою духу, незламним патріотизмом і ціною власного життя змінили хід історії нашої держави. 💙💛

Горить свіча і пам‘яті сльоза,

Додолу з неї краплями стікає,

Земля ридає, плачуть небеса,

Героїв Україна пам‘ятає.

Дякуємо всім, хто боронить нашу рідну землю, за наше мирне, щасливе, світле та веселе майбутнє!

Слава Вам, наші захисники!🇺🇦

Вшанування героїв учнями 3-В класу

Вихованці підготовчої групи “Пізнайки” вшанували пам’ять янголів Небесної Сотні.

20 лютого вшановується День Героїв Небесної Сотні – людей, які повстали проти несправедливості на захист ідеалів демократії, громадянських прав і свобод, європейського майбутнього України. З нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності, увічнення пам,’яті Героїв Небесної Сотні здобувачі освіти 8-Б класу Снятинського ліцею” Інтелект”підготували виховний захід ” А сотню вже зустріли небеса”. Захищаючи Україну зараз, ми памʼятаємо, що наша міцність і сила духу базуються на міцності й силі багатьох українців, які не здавалися, які мріяли та діяли заради того, щоб Україна жила. Самостійна, вільна і сильна Україна, європейська і демократична, незалежна і цілісна. Світла памʼять усім, хто віддав своє життя за Україну й українців! Вічна шана Героям Небесної Сотні!”

Щорічно 20 лютого в День Героїв Небесної Сотні українці вшановують пам’ять відважних воїнів, які своїми прагненнями до кращого майбутнього, незламним патріотизмом та ціною власного життя змінили хід історії нашої держави. Серед них – представники різних професій, віку та статей, які приїхали з різних куточків України й навіть з-за кордону. В день пам’яті вшанування Героїв Небесної Сотні працівниками Снятинської центральної бібліотеки було проведено скорботний захід, в якому приймали участь учні 11 та 9-А класів Снятинського ліцею «Інтелект».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.