Сьогодні у Снятинському ліцеї “Інтелект” ліцеїсти 7-9х класів взяли участь у Солов’їному шоу. Учні разом з ГРИЦЯК Інною Михайлівною відповідали на запитання, шукали помилки та виконували цікаві завдання, танцювали флешмоб та співали. В усіх був піднесений настрій, хороший запал та море позитивних емоцій. Вітаємо всіх з Днем рідної мови.

Віршований флешмоб до Дня рідної мови від учнів 5-В класу

Як парость виноградної лози,

Плекайте мову. Пильно й ненастанно

Політь бур’ян. Чистіша від сльози

Вона хай буде. Вірно і слухняно

Нехай вона щоразу служить вам

У день РІДНОЇ МОВИ здобувачі освіти 1-В класу помандрували в захоплюючу подорож разом з псом Патроном та його командою. Діти виконували завдання, щоб визволити абетку зі скрині. Любіть рідну мову! Бережіть її!

Щороку, 21 лютого, мільйони людей у всьому світі відзначають День рідної мови.
Це свято є нагодою вшанувати мовні та культурні традиції нашого народу.Український народ зміг зберегти свою квітучу мову,якою розмовляють понад 45 мільйонів людей по всьому світу.
Тож шануйте і бережіть рідну мову!
Піклуйтеся про неї!
Збережіть її у всій красі для себе і наступних поколінь!

Сьогодні наша велична і милозвучна мова гордо лунає з вуст мільйонів людей. Тож головне завдання кожного українця – любити, берегти, збагачувати та пишатися тим, що можеш нею розмовляти.💙💛

Здобувачі освіти 1-Б класу Ліцей Інтелект поглибили свої знання із рідної мови та переконалися, що українська мова – це найкраща мова.❤️🇺🇦

Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, її порівнюють зі співом солов’я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка.

З нагоди Міжнародного дня рідної мови учні 3-В клас взяли участь у квесті -грі ” О рідна мово, скарб невмирущий”. Цікаві творчі завдання збагатили знання про материнську мову і дізналися про її значення в житті кожної людини.

Сьогодні здобувачі освіти 2-В класу долучилися до святкування Дня рідної мови. На кожному уроці діти виконували цікаві завдання. А які саме ви дізнаєтеся, переглянувши відео 😉 Бажаємо всім любити, плекати і досконало вивчати свою неповторну мову💙💛

21 лютого Міжнародний день рідної мови

“…Мово рідна, слово рідне!

Хто вас забуває.

Той у грудях не серденько,

тілько камінь має…”

Здобувачі освіти 3-А класу в цей день виконували різні завдання,написали диктант та ділилися своїми враженнями від почутої “Казки про українську мову”.День провели цікаво і продуктивно,за що кожен отримав Грамоту знавця рідної мови.

Радійте мові діти –

Це найбільший скарб у світі.

Радійте їй, її плекайте,

Любіть, шануйте і вивчайте!

(Г. Беркита)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.