25 листопада здобувачі освіти 4-А класу вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років. У класі було проведено виховну годину “Я несу в своїх долонях свічку пам’яті про втрачених людей”. Готуючись до цього заходу, ліцеїсти провели пошукову роботу щодо з’ясування причин та фактів цієї трагедії, провели словникову роботу щодо значення слова “геноцид”, виготовили фігурки Янголят-Захисників. Кожна дитина з трепетом в душі запалила в цей день поминальну свічку і вимовила слова молитви за душі тих, хто зараз із неба закликає нас пам’ятати минуле, бо без цього неможливо збудувати своє щасливе майбутнє.

Учні 7-А класу вшанували пам’ять жертв трьох Голодоморів🕯️🙏в Україні, які забрали мільйони життів.

Україну називали житницею 🌾🌾🌾 Європи, але грабуючи її по – справжньому, не давали їй жити. Досі не віриться, що тут раптово зник хліб🥖, люди залишилися без зернини. Пухли від голоду старі й малі, вимирали цілі села. Смерть бродила на шляхах, по полі, у хатах…Це був штучний Голодомор, організований комуністами і спрямований на знищення українського народу. Щодоби, мученицькою смертю помирало понад 28 тисяч людей, з них більша половина – діти.

Тож, у жалобі, схилимо голови перед світлою памятттю тих, хто загинув🙏. Вони згасли, як зорі.

Наш обов’язок – пам’ятати про тих, хто помер страшною, голодною смертю, адже пам’ять – це наша сила і наше майбутнє!

Я несу в своїх долонях свічку,

Свічку пам’яті про втрачених людей,

Про жадані колоски пшениці,

Які з страхом притискали до грудей.

Хай горить вона і не згасає,

Свічка болю, як гірка сльоза,

Знов минуле в вічність промовляє,

Голос правди лине в небеса.

День вшанування пам’яті жертв Голодоморів. Акція “Запали свічку пам’яті”, як вияв скорботи за загиблими та постраждалими від сталінського геноциду, а також віри в нашу якнайшвидшу перемогу у нинішній війні.

Запалімо свічу за всі душі невинні!

Пам’ятаймо про все і згадаймо їх нині…

Україна жива! Не здолати ніколи,

Бо козак був і є мужнім воїном в полі.

Марія Яновська

#День_памяті_жертв_Голодомору

#памятаємо

У 2-В класі була проведена виховна година, присвячена Дню пам’яті жертв голодоморів. Голодомори в Україні – це злочини проти українського народу, які знекровили та спустошили нашу землю, забрали мільйони життів безневинних дітей України. 26 листопада 2022 року в Україні і світі вшановують пам’ять жертв Голодоморів. Тому не будьте байдужими і запаліть свічу пам’яті у своїх оселях. Ми, українці, пам’ятали, пам’ятаємо і будемо пам’ятати історію свого народу!

Голод…Страшне слово,яке до сьогодні відкликається болем у серцях людей…

Сьогодні,у День пам’яті жертв голодоморів учні 3-А класу запалили у вікнах домівок свічки пам’яті.Ми пам’ятаємо,щоб триматися зараз в цей нелегкий для всіх нас час,адже ми надія тих хто загинув у ті далекі роки,ми життя ,яке в них забрали ті ж нелюди,що тероризують наше сьогодення…Ми не забудемо,і будемо відстоювати наше майбутнє,щоб не соромилися нас ті,хто дивиться на нас згори…щоб ніколи знову…Вічна пам’ять невинно убієнним …

#День_пам‘яті_жертв_голодоморів

#свічка_пам‘яті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.