В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху для учнів Снятинського ліцею “Інтелект”, в тому числі для 5-А класу, була проведена зустріч з Інспектором ювенальної превенції Коломийського районного відділу поліції лейтенантом поліції Оксаною Пожоджук та працівниками сектору реагування патрульної поліції відділу №1 (м.Снятин) Василем Ткачуком та Василем Дмитрунцем, на якій обговорили питання безпеки дітей на дорогах, а також актуальності носіння світлоповертальних елементів у темний час доби. Ще діти мали можливість приміряти різні спорядження. В результаті зрозуміли, що дотримуватись Правил дорожнього руху вкрай важливо, адже вони забезпечують загальну безпеку дорожнього руху і, відповідно, людського життя.

🥈 місце🎉

Щиро вітаємо здобувачів освіти 1-В класу за зайняте ІІ місце у V Всеукраїнському конкурсі фото та відео робіт у номінації “Безпека життєдіяльності. Знаємо та діємо”. Бажаємо Вам успіхів в усіх починаннях. Молодці!

В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху для учнів 2-В класу Інспектором ювенальної превенції Коломийського районного відділу поліції лейтенантом Оксаною Пожоджук спільно з класним керівником Іриною Човган було проведено єдиний національний урок “Безпечна дорога додому”. Діти пригадали правила дорожнього руху для пішоходів, закріпили знання про дорожні знаки та весело працювали у групах. Особливо сподобалася здобувачам освіти вікторина, адже кожен учень пам’ятає, що потрібно знати правила дорожнього руху і вміти їх використовувати.

Стартував тиждень “Безпечної поведінки на дорогах”. Учні 2-А класу Снятинського ліцею “Інтелект” старанно вивчали правила дорожнього руху, щоб уберегти себе від небезпеки. Свої знання вони продемонстрували під час уроку – інсценізації “Казка про дорожні знаки”. На прикладі легковажної Кози діти переконались, що недотримання Правил дорожнього руху призводить до біди.

18 листопада 2022 року учні 7-Б класу Снятинського ліцею “Інтелект ” долучились до проведення єдиного національного уроку «Безпечна дорога додому». Було акцентовано увагу на проблеми щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки. Бажаємо всім дотримуватися правил безпеки , цікавих, корисних уроків та лише легких і безпечних доріг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.