День Гідності та Свободи. Щороку 21 листопада ми вшановуємо тих, хто загинув за нашу свободу. Діти мають знати своє минуле, заради гідного майбутнього. Саме тому, цього дня в 4-В класі була проведена виховна година присвячена цій темі. Діти розширили поняття про єдність, незалежність і суверенність нашої держави та вшанували пам’ять героїв Небесної сотні .

Ліцей Інтелект група”Пізнайки”

День Гідності і Свободи наш народ зустрічає зі зброєю в руках,захищаючи свою територіальну цілісність і кордони нашої країни.Наші діти познайомилися з картою України,а також розфарбували її блакитно-жовтими квітами що символізують наш священний стяг і дають впевненість що наша держава розквітне а вороги згинуть як роса на сонці!

21 листопада -День Гідності та Свободи!У 3-А класі було проведено годину пам’яті на цю тему.Учні віддали шану всім, хто ціною власного життя виборював справедливість та незалежність.Виконали цікаві завдання,дізналися про походження назви та причину пам’ятати цей день та його Героїв.

Бережімо пам’ять про подвиги наших Героїв, шануймо їхню незламну силу волі, мужність та відвагу!

Сьогодні День Гідності та Свободи💙💛

Здобувачі освіти 1-В класу долучилися до вшанування цієї пам‘ятної дати.

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – одне із знакових офіційних свят, встановлених на честь двох революцій, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках.

Цього дня, починаючи з 2014 р., українці щороку вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.

Згадали на уроці історії про ці доленосні для нашої держави події й учні 6-Б класу. На основі тематичної лекції та відеоматеріалів, діти сформували для себе чіткий висновок, що всім нам, українцям, важливо пам’ятати тих героїв, які інколи навіть ціною власного життя, наполегливо боролися задля майбутнього нашого народу та нашої рідної України.

21 листопада в Україні відзначають початок двох важливих подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Гаслом 21 листопада цього року буде: “Вистояли на Майдані – переможемо у війні”.

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Це свято символізує сильний дух українського народу та його готовність боротися за свою свободу.
У цей день здобувачі освіти вшанували пам’ять загиблих, кожен з них у наших серцях.

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України.

Саме сьогодні, в цей час, ми маємо, як ніколи, проявити свою любов до рідної України. Зараз нашій країні потрібно бути єдиною, згуртованою, гідною та вільною !

У День Гідності та Свободи здобувачі освіти 4-Б класу Снятинського ліцею “Інтелект” також долучилися до відзначення Дня Гідності та Свободи. 💙💛

21 листопада в 5-б класі було проведено годину спілкування приурочену відзначенню Дня Гідності та Свободи. Учні з цікавістю переглянули презентацію про історичні події, які передували виникненню цієї дати, вшанували пам’ять тих, хто виборював незалежність нашої держави, створили асоціативний кущ до слова гідність, а також написали листа, в якому сформулювали побажання для рідної України та висловили свої міркування щодо особистого вкладу в її майбутнє.

Здобувачі освіти 2-В класу Снятинського ліцею «Інтелект» долучилися до відзначення Дня Гідності та Свободи. Кожен з нас знає, що Україна завжди була і буде територією вільних людей! Перемога – за нами, справжніми патріотами своєї держави!

Виховна година до Дня Гідності та Свободи: “Країна нескорених” 9-Б клас.

21 листопада – це день, коли ми думаємо про майбутнє, але водночас, пам’ятаємо про тих,хто віддав життя в боротьбі за Україну.

Сьогодні День Гідності та Свободи.

Учні 3-В класу віддали шану тим, хто ціною власного життя відстоював гідність та незалежність.

Третьокласники ознайомилися із презентацією, яка у казковій формі розкрила історію виникнення свята та важливість подій сьогодення.

Завдяки цікавим різноманітним формам роботи учні пізнали значення слів і понять гідність та свобода.

Школярі взяли участь в проекті “Я – крапля в океані”, що є символом важливості і сили кожного з нас. Отже, ми і є тією краплинкою, яка створює майбутнє

Сьогодні здобувачі освіти 8-А класу Снятинського ліцею “Інтелект” підготували і провели захід до Дня Гідності та Свободи. Ліцеїсти змістовно познайомили учнів ліцею з цією подією, де розповідали про свободу, читали поезії, хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих героїв. Захід був змістовний та цікавий. Ми знаємо, що все буде Україна!!!

«Україна – територія гідності та свободи» – під таким гаслом пройшла виховна година здобувачів освіти 6-Б класу. Головною метою є виховувати патріотичні почуття в учнів та вшанувати пам’ять тих, хто боровся і продовжує боротись за незалежність нашої держави🇺🇦

Вистояли на Майдані – переможемо у війні!», – саме під таким гаслом сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. І здобувачі освіти 7 – В класу Снятинського ліцею «Інтелект» біля пам’ятника Героям Небесної Сотні, вшанували Героїв Революції Гідності та загиблих в російсько-українській війні, яка й досі триває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.