9 листопада в Україні відзначається День української мови та писемності. Зазвичай, в цей день у навчальних закладах проводяться різноманітні заходи, присвячені темі писемності та грамотності. З нагоди цього свята відбувається Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Цю унікальну акцію започатковано у 2000-му році.

Тож уже не перший рік радіодиктант національної єдності збирає тисячі українців, які прагнуть продемонструвати любов та пошану до рідної мови. Долучилися до написання радіодиктанту учні та вчителі Снятинського ліцею “Інтелект”. Цьогоріч зміст диктанту відтворив події , які відбуваються в Україні. Така акція , як ніколи, демонструє важливість державної мови.

А власний приклад завжди може стати мотивацією для інших діяти так само — поважати свою мову та країну.

Українська мова – найдорожчий скарб нашої нації, адже саме в мові зберігається генетичний код народу, який передається від покоління до покоління.Здобувачі освіти 3-А класу сьогодні теж приєдналися до святкування Дня української писемності та мови.Діти ознайомилися з історією виникнення цієї чудової традиції, виконали цікаві завдання та склали сенкан.

Сьогодні 9 листопада— День української писемності та мови. Кожна епоха дарує людству нові винаходи й відкриття. Але найбільшим було письмо. Наша українська мова – це золота скарбниця душі народної, з якої ми виростаємо, якою живемо й завдяки якій маємо величне право й високу гордість іменуватися народом України. Мова є найбагатшим і найміцнішим зв’язком, що поєднує сучасне і минуле, віджилі і майбутні покоління в єдине ціле.

До Дня української писемності учні 3-В класу взяли участь в проекті “Що для мене рідна мова?”. Цікаві факти та вікторини про українську мову допомогли дітям справитися із завданнями.

Учні 2-В класу Снятинського ліцею “Інтелект” плекають українську мову, бо вона для нас – найкраща в світі! З Днем української писемності та мови 💙💛

Золоте курчатко
В золотій торбинці
Принесло сьогодні
Літери дитинці.
А дитина з літер
Збудувала слово.
І звучить, як пісня,
Українська мова.

Тадиційно всеукраїнський радіодиктант національної єдності приурочують до Дня української мови та писемності, Мета диктанту — не просто перевірити власну грамотність, а, перш за все, це — масштабна національна акція, що об’єднує мільйони українців усього світу навколо рідної мови. Здобувачі освіти 8-Б класу також долучились до цієї акції, адже кожен розуміє важливість державної мови. Треба вивчати, розвивати, берегти свою мову, бо без неї народ перестає бути самостійним, незалежним і багатим.

Проєкт здобувачів освіти 2-Б класу “Мова – ДНК нації”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.