До чернівецьких рятувальників у гості завітали школярі з іншої області – сусідньої Івано-Франківщини. Учні Снятинського ліцею «Інтелект» відвідали музей пожежно-рятувальної справи Буковини та 1 державну пожежно-рятувальну частину міста Чернівці.

Діти дізнались про історію розвитку пожежної охорони, надзвичайні ситуації, які виникали на території краю, а також організацію проведення рятувальних робіт. У музеї вони оглянули макети вибухонебезпечних предметів часів минулих Світових воєн та дізнались про те, як діяти коли натрапили на підозрілу знахідку. Увагу ліцеїстів привернули світлини з фотовиставки «Вони рятують людські життя», де представлено знімки рятувальників під час виконання завдань за призначенням. А у кімнаті пам’яті Чорнобиля діти почули про страшні наслідки Чорнобильської катастрофи та історії про буковинських рятувальників, які були залучені до процесу ліквідації трагедії.

Після цього, ліцеїсти побували у пожежно-рятувальному підрозділі. Вони не тільки оглянули спецтехніку та обладнання, яким користуються вогнеборці при ліквідації пожеж, наданні допомоги у разі дорожньо-транспортних пригод чи інших надзвичайних подіях, а й поспілкувалися з рятувальниками про те, на які виклики доводиться виїжджати працівникам Служби порятунку, у чому особливість їх професії.

Принагідно рятувальники нагадали своїм юним гостям про правила безпеки і те, чому так важливо їх дотримуватися, а діти подякували за екскурсію та пообіцяли дбати про свою безпеку, не нехтуючи застереженнями вогнеборців.

Від gilderz

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.