Психологічна служба

З метою попередження проявів жорстокості та насилля кожного року в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». В Снятинському ліцеї «Інтелект» в рамках цієї акції практичним психологом Наталією Соломон проведено ряд просвітницько-профілактичних заходів. Це година спілкування в 5-В кл. «Серце надірване насильством», з учнями 6-х кл., заняття з використанням відеопрезентації «Види насильства. Як себе захистити», заняття з елементами тренінгу з учнями 8-А та 8-Б класів «Стоп агресії та насильству в сучасному світі», година спілкування з учнями 10-го кл. на тему «Асертивна поведінка як засіб протидії насильству», просвітницько- профілактична гра «Рожеві окуляри» з метою формування у старшокласників відповідальної поведінки та розуміння можливих ризиків потрапляння у ситуації торгівлі людьми.

☀️В межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, на базі Снятинського ліцею «Інтелект», 24 жовтня був проведений семінар- тренінг «Ти як? Профілактика ментального здоровʼя» з практичними психологами та соціальними педагогами закладів освіти.

✅Практичний психолог Снятинського ліцею «Інтелект» Наталія Соломон, провела тренінг під час якого, учасники змогли проаналізувати аспекти ментального здоровʼя, визначили прояви стресу та спробували вправи, які слід використовувати при напрузі у тілі, стресі, тривозі, визначили власні способи наповнення ресурсами.