педагогічна інтернатура

У понеділок, 6 листопада у Снятині пройшла семінар-нарада з педагогами-інтернами та їх наставниками «Впровадження педагогічної інтернатури: роль, функції, ведення робочої документації».

На зібранні обговорили нормативно-правові документи згідно яких, організовується педагогічна інтернатура:

📄 Закону України «Про повну загальну середню освіту»;

📄 Наказу Міністерства освіти і науки України від 25.10.2021 № 1128 «Про затвердження Положення про педагогічну інтернатуру».

🗂Відповідно до Положення про педагогічну інтернатуру особи, які не мають досвіду педагогічної діяльності та приймаються на посаду педагогічного працівника – інтерни, протягом першого року роботи повинні пройти педагогічну інтернатуру.

🙋🏻Учасники наради отримали методичні інструкції щодо взаємодії педагога-інтерна, педагога-наставника та керівника закладу освіти; програми заходів на період педагогічної інтернатури та забезпечення всебічної підтримки молодого вчителя відповідальними особами від закладу освіти.

✍🏻Впровадження педагогічної інтернатури для новопризначених працівників без педагогічного досвіду дозволяє прискорити процес адаптації та формування професійних компетентностей молодого фахівця.

#Педагогічна_інтернатура

“Тільки людина, яка полюбить професію вчителя, залишиться в школі”

Педагогічна інтернатура почала діяти в Україні з вересня 2022 року. Її місія – адаптація “новеньких” вчителів (інтернів), які тільки починають працювати в школі. Супровід інтернів та підтримку в роботі здійснюють досвідчені педагоги-наставники.

Такий підхід дозволяє підтримувати ефективність новопризначених вчителів❤

Сьогодні ми відвідали урок англійської мови у 5-Б класі, який проводила педагог-наставник Наталія ТЕРЕНТЬЄВА.